Konference, semináře

Na konferenci Dřevostavby v praxi můžete letos poprvé navštívit workshopy

Organizátoři tvarují konferenci Dřevostavby v praxi podle přání účastníků. Minulý rok byly nejčastěji připomínky k diskusi a byl žádán větší prostor pro zajímavá témata. Všechny přednášky jsou tedy letos prodlouženy o pět minut, namísto šesti bude sedm bloků a navíc se otevírá hned pět pracovních seminářů. Můžete se těšit celkem na pět workshopů se skvělými řečníky, kteří skutečně vědí, o čem mluví.

Na workshopy je nutné se registrovat a účast na nich je, pro účastníky konference, bezplatná. Na stránkách www.DrevostavbyVpraxi.cz najdete workshopy hned pod programem konference. Postup registrace je popsán pod přehledem workshopů. S registrací však neváhejte, kapacita pracovních seminářů je 30 osob a nebude překračována z důvodu zajištění komfortu pro všechny přihlášené. V případě velkého zájmu se pokusíme workshop zopakovat.

Přednášky v hlavním sále jsou, narozdíl od workshopů, nahrávány a videa s přednáškami si můžete pustit později. Workshopy zdokumentovány nebudou, a to především proto, aby se zúčastnění mohli zapojit bez obav a stresu z kamery.

Další novinkou je rozšíření dopravy autobusy v rámci konference a hotelů, kde jsou účastníci ubytováni. Ať už budete ubytováni na Skalském dvoře nebo ne, nyní stačí, když přijedete autem na konferenci do Skalského dvora a auto budete potřebovat až druhý den po konferenci. Ubytované mimo Skalský dvůr odveze na ubytování autobus a přiveze je také zpět na společenský večer. V noci ze společenského večera a ráno opět zpět na konferenci vás taktéž odvezou naše autobusy. Jsme ubytováni celkem v sedmi hotelích, a proto vás žádáme o shovívavost.

tisková zpráva, wd