Konference, semináře

Pozvánka na 3. odborný SFS Festival o moderních konstrukčních systémech a fasádách

SFS intec, s. r. o., pořádá ve dnech 18. a 19. 2. 2016 v hotelu Hrubá Skála v Turnově dvoudenní seminář, na kterém budou odborníci přednášet a sdílet zkušenosti s navrhováním a montáží upevňovacích prostředků do dřevěných, ocelových i silikátových konstrukcí a různých druhů fasád.

SFS intec chce festivalem nápadů a zkušeností vytváří odbornou platformu pro setkávání architektů, projektantů i stavitelů se znalostmi a praxí ve všech oblastech konstrukčních systémů.

První den festivalu je zaměřen na průřez dřevěnými konstrukcemi od jednoduchých schodišť a lávek až po složité a velké objekty. Druhý den se přednášející budou zabývat konstrukcemi fasád, střech, lehkých obvodových plášťů a také požadavky na izolační materiály, montáže otvorových výplní a na revitalizace opláštění.

Upevňovací prostředky budou do detailu rozebrány odborníky z pohledu návrhu, projektové přípravy, montáže, trvanlivosti a kvality různorodých objektů. Vždy s důrazem na poznatky z realizovaných staveb.

Součástí programu je i exkurze do výrobního závodu SFS intec v Turnově.

Každý účastník semináře obdrží elektronickou verzi sborníku. Seminář je zařazen do programu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT i ČKA.

Program najdete ZDE. Zaregistrovat se na každý den semináře zvlášť můžete na www.azpromo.cz. Registrace bude probíhat do vyčerpání kapacity přednáškového sálu.

Účastnický poplatek 150 Kč vč. DPH/1 osoba/1 den se hradí na místě.

tisková zpráva, wd