Průmysl a obchod

Hörmann přichází s novými dekory ovladačů vrat

Společnost Hörmann, přední dodavatel garážových a dveřních systémů a pohonů, představila na veletrhu BAU v Mnichově jedenáct nových dekorů ovladačů HSE 2 BS. Ovladače, které slouží k ovládání vratových i bránových pohonů, pracují na frekvenci 868 MHz s frekvenční modulací a využívají 128bitového šifrování. Tyto parametry zvyšují zabezpečení a rozšiřují dosah a uživatelské funkce.
Ovladače HSE 2 BS lze kromě klasické černé a bílé nově pořídit také ve fialové, žluté, zelené, červené a oranžové pastelové barvě. Ovladače ve vysokém lesku se tak můžou stát módním doplňkem svého majitele, oblíbenou barvu si vybere takřka každý. Pány jistě zaujme nový atraktivní kovový či karbonový vzhled, který příjemně ladí s chromovanou horní a spodní částí ovladače. Čtyři nové dřevodekory umožní sjednotit ovladač s interiérem vozu.
 
 
Designové ovladače s obousměrným systémem BiSecur zajišťují bezpečný rádiový přenos informace mezi ním a pohonem vrat či bran. Kromě malých verzí HSE 2 BS s úchytkou na klíče a s možností nastavení dvou funkcí (otevření/zavření) nabízí společnost Hörmann i modely HS 1 BS – základní jednokanálový vysílač, HS 4 BS – čtyřkanálový vysílač a HS 5 BS, u něhož lze nastavit dokonce až čtyři funkce (i zapnutí a vypnutí osvětlení garáže). Středové tlačítko u ovladačů slouží k dotázání na polohu vrat, kdy díky barevné LED kontrolce rychle zjistíte, zda jsou vrata zavřená (zelená) či otevřená (červená), aniž byste museli opouštět pohodlí svého domova.
Nové ovladače jsou okamžitě k dostání a jsou kompatibilní i se staršími typy pohonů. Společnost Hörmann do budoucna pro zákazníky připravuje i ovládání vrat a bran pomocí aplikace v mobilním telefonu.
Více informací naleznete na www.hormann.cz.
tisková zpráva