Průmysl a obchod

Nová mobilní aplikace Rigipsu pomůže vytvořit hladké stěny a rohy, které se neotlučou

Kvalitní zpracování a výsledná podoba povrchu vnitřních stěn hraje stále významnější roli. Rigips nabízí kompletní řešení pro vytvoření maximálně hladkých povrchů bez viditelných spár nebo funkční ochrany rohů, které se ani po nárazu neotlučou. Simulovat vzhled povrchu s měnícím se světlem v průběhu dne nebo důsledky nárazu předmětu na roh stěny nyní můžete s novou aplikací Rigipsu Best Finish pro mobilní zařízení.

Nová aplikace Dokonale hladké stěny – Best Finish Tool názorně ukáže, jak vypadá povrch stěny s různou kvalitou povrchu v průběhu dne, kdy slunce ozařuje skrz okno místnost, a večer za umělého osvětlení. Můžete si také promítnout, jak dopadne náraz předmětu na roh, který není nijak chráněn nebo je chráněn standardním hliníkovým profilem nebo speciálními páskami od Rigipsu EasyFlex nebo AquaBead. Zároveň v aplikaci najdete kompletní seznam materiálů, s nimiž docílíte toho nejlepšího výsledku.

Aplikaci si můžete stáhnout zdarma pro Android i iOS, najdete ji pod názvem Best Finish od společnosti Saint-Gobain. Prohlédnout a vyzkoušet si ji můžete na webu Rigipsu zde.

wd podle podkladů společnosti Saint-Gobain Construction Products CZ, a. s., divize Rigips