Průmysl a obchod

Pohrajte si se „slevovou skládačkou“ KM BETA a ušetřete při stavbě

Možností poskládat si slevy na míru své stavbě zpříjemnila KM BETA investorům závěr letošní sezóny. V rámci podzimní slevové skládačky totiž společnost nabízí slevy na jednotlivé systémy ve výši 15 až 40 % a navíc možnost individuálních slev. Akce platí do konce listopadu.
Všichni, kdo staví nebo stavbu plánují, jistě uvítají možnost získat stavební materiály KM BETA za vynikající ceny: střešní krytinu se slevou 30 %, vápenopískové zdivo se slevou 15 %, malty a omítky levněji o 35 % a pálený systém výhodnější dokonce o 40 %. Navíc mohou stavebníci využít také možnost individuálních slev, což je letošní novinka. Pokud zavolají na bezplatnou infolinku 800 150 200 nebo vyplní jednoduchý formulář umístěný na stránkách KM BETA (zde), mají možnost získat individuální cenovou nabídku ušitou přímo na míru jejich stavbě. Složit si balíček slev je možné až do konce listopadu, kdy akce končí.
Jednotlivé slevy ve výši 15, 30, 35 a 40 % lze uplatnit už při objednávce jedné vybrané komodity. Volbou několika systémů (například zdivo+omítky) lze ušetřit ještě více a kromě toho získat kvalitní materiály pro celou hrubou stavbu od osvědčeného dodavatele. Slevy poskytnou smluvní obchodní partneři KM Beta, a. s.
Stavební materiály KM BETA lze zakoupit v síti stavebnin, dále objednat na internetu (www.shop.kmbeta.cz) a nově také přímo ve výrobních závodech KM BETA. Informace o prodeji ve výrobních závodech najdete na stránkách KM Beta, konkrétně zde.
tisková zpráva