Průmysl a obchod

Vznikla nová obchodní firma WAVIN OSMA

Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů vytvořila se společností WAVIN Ekoplastik společnou obchodní firmu s názvem WAVIN OSMA. Ta začala fungovat 1. 10. 2010.
V důsledku toho budou společnosti Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů a WAVIN Ekoplastik schopny lépe obsluhovat své zákazníky díky seskupení svých doplňujících se řad plastových potrubních systémů pro nadzemní i podzemní instalace. Potrubní systémy budou vyráběny převážně ve výrobních závodech partnerů v České republice.
Zmíněné společnosti spojí ve firmě WAVIN OSMA své lokální prodejní, IT, logistické a distribuční sítě. Nová společná firma bude dodávat na český trh produkty obou značek OSMA i WAVIN Ekoplastik. Dodávky budou realizovány ze skladů v Komorovicích (OSMA) a v Horních Počernicích (WAVIN Ekoplastik) do sítě velkoobchodů nebo přímo k zákazníkům.
WAVIN OSMA bude zaměstnávat přibližně 30 lidí a bude řízena panem Krzysztofem Bockem, stávajícím členem managementu WAVIN Ekoplastik. Vývozní aktivity společností OSMA a WAVIN Ekoplastik nebudou součástí společné firmy.
wd