Průmysl a obchod

Weber spustil novou aplikaci weber.color design

Pro lepší, snadnější a rychlejší výběr barev fasády připravila firma Weber, přední tuzemský výrobce stavebních hmot, zcela novou on-line aplikaci weber.color design. Ta umožňuje vizualizovat projekt ve vybraných odstínech barev omítek z fotografie nebo výkresu objektu.
Aplikace je zdarma a je volně přístupná na www.weber-terranova.cz ZDE.
Aplikace weber.color design přináší téměř reálný pohled na dům v novém barevném provedení a ušetří i peníze vynaložené za nevhodně zvolené kombinace barev. Do aplikace se načte současný stav objektu nebo technický výkres. Za pomoci nástrojů se zvolí plochy, na které si uživatel může zvolit libovolný odstín z řady barev weber.color line. Barvy se aplikují na definované plochy budovy. Odstíny se mohou pouhým kliknutím myši měnit. Tímto způsobem si zdarma může obarvit svůj dům každý, a to zcela svých představ. V případě, že uživatel není s výsledkem barevné vizualizace spokojen, může práci přerušit, uložit a vrátit se ke svému projektu později.
Výslednou barevnou vizualizaci projektu je možné si vytisknout nebo uložit do souboru *pdf. Součástí tohoto výstupu je náhled barevného řešení projektu a soupis použitých barev s kódovým označením řady weber.color line.
podle podkladů společnosti WEBER Saint-Gobain Construction Products CZ