Veletrhy a výstavy

O veletrh Domotex 2014 je velký zájem vystavovatelů

Vše nasvědčuje tomu, že Domotex 2014, předním světový veletrh koberců a podlahových krytin, bude úspěšný. Osm měsíců před jeho zahájením hlásí veletržní správa Deutsche Messe velký počet přihlášek a velkou účast zahraničních vystavovatelů. Veletrh se uskuteční 11.–14. ledna 2014 v Hannoveru.
„Do popředí klademe především novinky a našim vystavovatelům chceme poskytnout rozmanité možnosti prezentace jejich inovací a jedinečných designů koberců a podlahových krytin,“ říká Jochen Köckler, člen představenstva veletržní správy Deutsche Messe AG.
Už nyní je jisté, že vyvrcholením setkání branže parket a laminátových podlah bude Wood Flooring Summit. Po úspěšné premiéře v roce 2012 se v Hannoveru uskuteční další vrcholné setkání. Svou účast už potvrdila řada podniků, mimo jiné Berry Floor, Boen Parkett, Egger, Fetim, Hamberger, Kaindl, Krono Gruppe Schweiz, Meisterwerke, Parador a Tarkett.
 
Vzácné a exkluzívní ručně vyráběné kreace koberců hvězdných designérů jako jsou Creative Matters, Haynes Robinson, Hossein Rezvani, Jan Kath, OBEETEE, Rug Star a Wool and Silk Rugs zazáří i v nadcházejícím roce. Elita kobercového designu představí široké spektrum ručně vyráběných koberců. Jejich nenovější výtvory budou pro milovníky prvotřídních designů a luxusního řemeslného umění neobyčejnou podívanou.
 
V hale č. 7 bude zastoupena celá paleta podlahové techniky. Pod heslem Setkání řemesla (Treffpunkt Handwerk) bude uspořádán pro pokladače parket a podlah, tapetáře a čalouníky, malíře a truhláře bohatý výstavní a doprovodný program. Zde se dozví všechno o nových podlahových krytinách, nářadí a technice pokládky. Mimo to proběhnou přednášky a prezentace odborníků na aktuální témata tohoto řemesla.
 
Rozmanitý svět produktů doplní mimořádné přehlídky ručně vyráběných koberců Carpet Design Awards. V rámci veletrhu se rovněž uskuteční 4. Evropská soutěž profesionálních čalouníků a tapetářů.
Další informace o veletrhu Domotex 2014 naleznete na adrese www.domotex.de.

tisková zpráva