Veletrhy a výstavy

Prezentace novinek z oblasti LED osvětlení – Building KnowLEDge Tour 2011

Ve čtvrtek 12. května od 12 do 20 hodin se  v areálu Výstaviště v pražských Holešovicích koná jednodenní výstava zaměřená na LED osvětlení.
Zlatým hřebem prezentace je čtyři metry široká a pět metrů vysoká průchozí LED kostka, jejíž barvu mohou návštěvníci měnit pomocí smartphonu.
Jednodenní prezentace nejnovějších trendů v osvětlení a inteligentním řízení budov je určena jak pro širokou, tak odbornou veřejnost. Součástí výstavy jsou čtyři odborné semináře o světelných zdrojích budoucnosti, o efektivnějším a úspornějším využití těch současných a o možnostech, které nabízejí inteligentní technologie řízení administrativních či společenských prostor a firemních provozů.
Prezentace světelného řešení blízké budoucnosti fungujícího na principu technologie LED byla rozdělena do tří sekcí – obchody, hotely a restaurace, resp. kanceláře. Ty byly doplněny čtvrtou sekcí zaměřenou na představení současných i rozvíjejících se technologií řízení budov s důrazem na bezpečnost a hospodárnost. Nechybějí ani ukázky reprezentativních i dynamických světelných aplikací pro restaurace, bary či lázeňské prostory.
Pořadateli akce jsou společnosti Osram a Siemens. Prezentace je součástí společného turné v devatenácti evropských městech, během nichž firmy propagují budoucnost osvětlovací a automatizační techniky pro budovy a jejich provoz. Vstup na výstavu je zdarma.
tisková zpráva