Články

Instalační moduly Technic s inovativním systémem SmartFresh

Nové instalační moduly pro WC řady Technic, které byly uvedeny na trh od října 2010, nabízejí mnoho výhod, a to jak pro instalatéra, tak i pro konečného uživatele. Instalace modulu je snadná a rychlá – nástěnné úchyty a odpadní koleno jsou přednastavené z výroby, výšková aretace zajistí nastavení modulu v požadované úrovni – montáž zvládne jeden člověk.
Zvětšený revizní otvor usnadňuje přístup do splachovací nádržky, kryt revizního otvoru se zařezává dle hloubky zabudování a zjednodušuje montáž ovládacího tlačítka. Instalační moduly jsou testovány na zátěž 400 kg. Spolehlivý napouštěcí ventil umožňuje rychle, precizně a nehlučně naplnit splachovací nádržku a zajišťuje komfort užívání. Úsporné splachování 3/6 l je možné přenastavit na ještě úspornější 4/2 l (s přihlédnutím k použité sanitární keramice). Moduly je možné instalovat jak na stěnu, tak i do rohu.
 
Nový modul je vybaven inovativním osvěžovacím systémem, díky němuž bude toaleta vždy svěží a čistáNový modul je vybaven inovativním osvěžovacím systémem, díky němuž bude toaleta vždy svěží a čistá
 
SmartFresh je unikátní systém, šetrný především vůči vnitřním armaturám, protože náplň přichází do kontaktu s vodou v nádržce pouze v okamžiku spláchnutí. Stačí umístit speciální osvěžovací náplň do aplikátoru, který se nachází ve splachovacím tlačítku. Jedna náplň vystačí asi na 120 spláchnutí. Na výběr je ze tří módních a stylových splachovacích tlačítek – Eclipse, Fusion a Space dostupných ve třech barevných provedeních: bílá, chrom a matný chrom.
Modul Technic je dokonale uzpůsoben pro použití se všemi závěsnými mísami KOLO a je kompatibilní také s většinou mís dostupných na trhu. Kompatibilita byla potvrzena speciálními testy a zkouškami shodnosti všech kompletů. Díky tomuto řešení se při projektování vaší vysněné koupelny nemusíte ničím omezovat.
„Při navrhování vybavení koupelen bereme v potaz také potřeby osob se sníženou pohyblivostí. Nabízíme výrobky, které umožňují koupelnu kompletně vybavit s přihlédnutím k jejich potřebám. Najdete u nás jak modul speciálně přizpůsobený pro použití madel pro handicapované osoby, tak klozetové mísy, madla a další potřebné příslušenství,“ říká Veronika Menšíková, marketingová manažerka společnosti Sanitec.
 
Ceny (včetně DPH)
pro ČR: Modul Technic stojí 4248 Kč, tlačítka s funkcí Fresh od 646 Kč, náplně 5 ks 84 Kč.
pro SR: Modul Technic stojí 152 EUR, tlačítka s funkcí Fresh od 20 EUR, náplně 5 ks 4 EUR.
Na celý systém poskytuje společnost Sanitec záruku 10 let.
 
Ve 3. ročníku soutěže Stavební výrobek – technologie roku 2010 byla udělena společnosti Sanitec a její značce KOLO hned dvě bronzová ocenění: první získala za instalační podomítkový modul Technic se systémem SmartFresh, druhé za sérii keramiky OVUM. Společnost Sanitec byla jediným soutěžícím subjektem, který do soutěže nominoval dva výrobky. Překvapivě získal pro každý z nominovaných výrobků cenu.
podle podkladů společnosti Sanitec