Informace výrobců, Střechy

Prefa Aluminiumprodukte s novými barvami

Společnost Prefa Aluminiumprodukte, výrobce hliníkových střešních a fasádních systémů, přichází do nové stavební sezóny s novými odstíny barev. Inspirována přírodou doplňuje Prefa současné spektrum devíti standardních barev o oříškovou a břidlicovou. Fasádní systémy lze nyní vybírat navíc v odstínech břidlicová, písková a rezavě hnědá.
Všechny nové barvy kromě oříškové mají povrchovou úpravu P.10. Ta je zárukou vyšší odolnosti barvy vůči UV záření, dlouhodobě rozdílným teplotám i povětrnostním podmínkám. Barva si tak po dlouhá léta udrží stále stejný odstín, nepopraská a neoloupe se. Navíc neobsahuje žádné těžké kovy a výrobce na ni poskytuje 40letou záruku.
Nové barvy jsou u střešních systémů Prefa k dostání jak v maloformátovém provedení (falcované tašky, falcované šindele, falcované šablony), tak ve svitkovém provedení Prefalz s hladkou nebo stucco strukturou (reliéfní povrch připomínající fasádní štuk).
 
Břidlicová P.10
Inovativní odstín břidlicové P.10 v sobě zrcadlí věčnou krásu alpských masivů. Nadčasová elegance a vznešenost umožňují přirozené splynutí s přírodou a zároveň nechávají volnou ruku při tvorbě barevné kombinace se všemi přírodními odstíny.
 
Písková P.10
Každé zrnko písku je součástí zcela unikátního zbarvení pouštních dun a krajin. Tato po staletí neměnná hnědá pouštní barva je symbolem krásy a neuvěřitelné stálosti.
 
Rezavě hnědá P.10
Skály jsou v přírodě symbolem síly a maximální odolnosti vůči extrémním povětrnostním podmínkám jako vítr či bouře. Atraktivní zbarvení skal inspirovalo k vytvoření přírodního odstínu, který je stejně jako ostatní odstíny Prefa P.10 zárukou dlouholeté barevné stálosti.
 
Oříšková
Krása, která jde do hloubky. Ořech skrývá svou nejkrásnější hnědou ve svém nitru, v jádru stromu. Tato jedinečná barva byla předlohou při vývoji odstínu, který propůjčí střeše opravdu vysoce kvalitní přírodní vzhled.
 
Komplexní systém Prefa nabízí ideální souhru střech, okapů, fasád a solární techniky. Navzdory extrémní lehkosti jsou jednotlivé prvky nerozbitné, rezuvzdorné a zajišťují tak tu nejdelší možnou životnost.
Všechny informace týkající se záruky na materiály a barvy naleznete na www.prefa.com.
tisková zpráva společnosti Prefa Aluminiumprodukte