Stavitel

Nové termíny seminářů

Společnost Callida otevřela nové termíny odborného semináře Speciality v oceňování staveb III. aneb Změny v práci rozpočtářů.

Pro velký zájem o prosincový seminář pro rozpočtáře a kalkulanty Speciality v oceňování staveb otevřela společnost Callida, s.r.o. nové termíny tohoto semináře. Proběhnou v úterý 28. ledna a 4. března 2014 v Praze. Přihláška a další informace jsou k dispozici na www.callida.cz. Účastníci semináře se seznámí s tím, jak vyhláška č. 230 zasáhla do práce rozpočtářů. Dále bude seminář věnován tématům tvorby soupisu prací, vedlejším a ostatním nákladům v rozpočtech, cenovým soustavám a popisům položek, změnám v oceňovacích podkladech (systémovým i cenovým). Další část bude zaměřena na oblast stavebních prací, které nejsou obsaženy v cenících, na neobvykle nízké ceny, celkový vývoj cen na stavebním trhu a také na znovu otevřený program Nová zelená úsporám.


Seminář je určený zejména rozpočtářům, kalkulantům, přípravářům či projektantům, ale také manažerům stavebních firem, pracovníkům státní správy či projektovým manažerům. Příklady a témata semináře vychází z dlouholeté praxe expertky v rozpočtování Heleny Kalivodové, konzultantce v oblasti cost managementu ze společnosti Questima, která bude přednášet společně s Ing Vítězslavem Melounem, projektovým manažerem pro oblast tvorby a zpracování oceňovacích dat společnosti Callida, dodavatele komplexního oceňovacího systému euroCALC 3.Účastníci budou mít prostor na konkrétní dotazy k tématům a dalším oblastem ze zpracovávání stavebních rozpočtů. Seminář je nezávislý na rozpočtovém programu, který účastníci při své práci používají. Seminář připravuje společnost Callida, s.r.o. ve spolupráci s firmou Questima, s.r.o. Proběhne v úterý 28. ledna a 4. března 2014 v Praze v hotelu Allwyn, Vítkova 26/151, Praha 8. Přihláška a další informace jsou na www.callida.cz. Zprávu vytvořil: Vavřinec MrázekT: 234 710 234E: seminar@callida.czwww.callida.czV Praze 10. ledna 2013