Stavitel

Rekonstrukce pobočky Česká Doka

Jarní měsíce budou znamenat pro pražskou pobočku České Doky stěhování a přesuny materiálu i zaměstnanců: druhá část rekonstrukce totiž znamená kompletní revitalizaci kancelářské budovy.

Po úspěšném rozšíření skladových prostor se v březnu stavební stroje zakousnou i do budovy kanceláří. Bude tak nutné prostory zcela vyklidit a stávající provoz přesunout do jiných prostor, a to do skladového zázemí. Doka tým se bude v maximální možné míře snažit zachovat běžný denní provoz pobočky, ale je možné že kvůli rekonstrukci budou některé procesy trvat déle. Věříme, že naši zákazníci složitou situaci v plné míře pochopí a že se spolu s námi budou těšit na komfortnějším prostředí po rekonstrukci.


Chystá se nejen revitalizace kancelářských prostor, ale také nové kanceláře a zejména komfortnější zasedací místnosti pro nerušená jednání. Samozřejmostí bude i moderní zázemí pro zaměstnance i zákazníky, takže o naši už pověstnou dobrou kávu zákazníci nepřijdou. Do nově zrekonstruovaných prostor by se měli kolegové nastěhovat v průběhu léta.

Rekonstrukce skladových prostor, která už proběhla, přinesla rozšíření o 7500 metrů čtverečních a vyrostly i dvě haly pro servis bednění a uložení materiálu. Modernizovaná servisní linka, nové dispečerské stanoviště i ojedinělý systém pro vyvolávání zákazníků a sledování provozu tak nastavil tu nejvyšší laťku. Stejně jako vysazení více než tří set dřevin, revitalizace téměř 4000 metrů čtverečních zelené plochy a provoz nových vysokozdvižných vozíků na CNG, který ukazuje, že ani životní prostředí není mimo zorné pole týmu Doka.