Zajímavá stavba

Stovky nových bytů na metru

Developerská společnost Ekospol zahájila prodej další etapy projektu v Kyjích, v němž vznikne 1000 bytů.

 

 

Bytový areál Panorama Kyje V je pokračováním nejprodávanějšího projektu nových bytů na metru a nabízí celkem 105 jednotek.

„Kyje jsou po Měcholupech naší druhou stěžejní lokalitou, kde prodáváme tzv. superlevné byty. Za poslední dva roky jsme tu zahájili výstavbu tří etap, přičemž dvě etapy jsou vyprodány rok před dokončením a ta poslední, kterou jsme začali stavět letos v září, je prodána již více než 72 %. Proto doplňujeme nabídku o další etapu a cíl je jasný – prodat opět všechno do dokončení,“ říká generální ředitel společnosti Evžen Korec.


Projekt Panorama Kyje V tvoří tři čtyřpodlažní viladomy, které mají byty s balkonem nebo terasou o dispozicích 1+kk až 5+kk, byty v přízemí mají navíc předzahrádky. Ustupující horní podlaží pak umožňují vznik rozlehlých teras u velkých bytů.

V duchu předchozích etap nastavil Ekospol ceny bytů v Kyjích tak, aby byly nejlevnější alternativou pro všechny zájemce o nové bydlení na metru. Za byt 1+kk s balkonem zaplatí kupující pouhých 1,4 milionu Kč, dvoupokojové byty jsou i za 1,9 milionu a ceny bytů 3+kk startují na 2,67 mil. Kč.

„Vzhledem k rychlosti prodeje očekávám, že v prvním čtvrtletí příštího roku uvolníme do prodeje již šestou etapu s dalšími 100 – 200 byty. Celý areál s tisícovkou bytů by pak podle našich předpokladů měl být kompletně dokončen do roku 2016,“ uzavírá Evžen Korec.